همراه با تداوم تعطیلی واحدهای صنفی و نمایشگاه ها، تعداد معاملات در بازار خودرو نیز به حداقل رسیده است و آرامش نسبی در بازار خودرو برقرار است.

در پی چشم انداز مبهم بازارهای مالی در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و همچنین برجام خریداران خودرو از این بازار پر کشیدند و از طرف دیگر تعطیلی چند هفته ای اصناف نیز به کاهش معاملات در این بازار دامن زده است.

با رکود به وجود آمده در بازار خودرو طی چند هفته اخیر تغییرات قیمتی خودروهای موجود در این بازار نیز به حداقل رسیده است و در این بین اما خودروهای پراید در روز گذشته کمی گران شده اند و امروز به ثبات قیمت رسیدند؛ خودرو پراید ۱۱۱ در روز گذشته کمی گران شد و طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی قیمت ۱۲۸ میلیون تومان ثابت ماند و خودروهای پراید ۱۳۱ و ۱۵۱ نیز در روز گذشته یک میلیون تومان گران شدند و این دو خودرو امروز بر روی قیمت های ۱۱۲ و ۱۱۵ میلیون تومان ثابت ماندند و خودرو پراید ۱۳۲ نیز در روز گذشته ۲ میلیون تومان گران شد و امروز بر روی قیمت ۱۱۸ میلیون تومان ثابت ماند.

سایر خودروهای موجود در بازار نیز به ثبات قیمت رسیده اند به طوری که از اواخر هفته گذشته تاکنون خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ بر روی قیمت ۹۰۰ میلیون تومان ثابت مانده است و خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ نیز در این مدت بر روی قیمت ۸۲۵ میلیون تومان ثابت مانده است و خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز در این مدت بر روی قیمت۱۹۶ میلیون تومان ثابت مانده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در این مدت بر روی قیمت ۲۶۲ میلیون تومان ثابت مانده است.

نوسانات قیمتی خودروهای سمند نیز در این مدت به حداقل رسیده است و سمند ال ایکس ساده مدل ۹۹ در این مدت بر روی قیمت ۱۸۰ میلیون تومان ثابت مانده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در حال حاضر ۱۸۷ میلیون تومان قیمت دارد و سمند ال ایکس ای اف ۷ نیز در این مدت بر روی قیمت ۲۰۵ میلیون تومان ثابت مانده است.

سایر خودروهای موجود در بازار نیز طی چند روز اخیر از نوسانات قیمتی در امان مانده اند و در این بین اما سوزوکی گراند ویتارا در چند روز اخیر ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو از ۹۷۰ میلیون تومان امروز به ۹۶۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است:

معاملات خودرو به کف رسید/ جدول قیمت ها
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *