یک مرد اهل ترکیه در اقدامی وحشتناک پس از کشاندن زن باردار خود به بالای پرتگاه او را به پایین پرتاب کرد. «هاکان آیسال» ۴۰ ساله با فریب زنش برای ثبت عکس سلفی از بالای تپه او را به دهانه پرتگاه کشاند. او سپس برای استفاده از بیمه عمر همسرش این زن بیچاره از بالای پرتگاه به پایین پرتاب کرد.

این اتفاق در ژوئن سال ۲۰۱۸ و هنگامی رخ داد که این زوج سرگرم گذراندن تعطیلات در منطقه‌ای درشهر «موگلا» ترکیه بودند.

این مرد عامدانه زنش را که در ماه هفتم بارداری بود به پایین پرتاب کرد. تحقیقات پلیس ترکیه پس از این حادثه نشان داد که مرگ این زن باردار تصادفی نبوده و این مرد شیطان صفت برای دریافت بیمه عمر او را به قتل رسانده است. این مرد پس از کشته شدن همسرش درخواست استفاده از بیمه عمر کرده بود. پس از روشن شدن ابعاد این جنایت، هاکان به اتهام قتل زنش «سِمرا آیسال» ۳۲ ساله و کودک داخل رحم او توسط پلیس دستگیر شد.

در کیفرخواست ارائه شده به دادگاه آمده بود که هاکان با انجام قتل عمدی همسر و فرزندش شاید بتواند از بیمه حوادث شخصی او که مبلغ ۴۰۰ هزار لیر ترکیه (۴۰۸۶۵ پوند) را تضمین می‌کرد استفاده کند. در این کیفرخواست آمده بود که تنها دلیلی که این مرد همسرش را به بالای تپه برای گرفتن عکس سلفی کشاند این بود که این جنایت او از چشم همه مخفی بماند.

در حالی که تحقیقات پلیس نشان دهنده قتل عمدی این زن باردار توسط شوهرش است، اما این مرد در دادگاه تمام اتهامات را رد کرد.

او در جلسه دادگاه گفت:

«من بعد از گرفتن چند عکس با همسرم، تلفن همراهش را در کیفش گذاشتم. بعداً او از من خواست تا تلفن همراه را به او بدهم. من بلند شدم و ناگهان صدای فریاد او را شنیدم. وقتی برگشتم زنم در لبه پرتگاه نبود. من همسرم را به پایین هل ندادم.»

گفتنی است؛ تحقیقات همچنان درباره این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *