رئیس فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام «دوپینگ» را خط قرمز این فدراسیون عنوان کرد و گفت: در مسابقات آزمایش دوپینگ به‌طور جدی پیگیری می‌شود.

 ، عبدالمهدی نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: شیوع استفاده از مواد نیروزا تهدید و دغدغه ای جدی است که ورزش بدن‌سازی با آن مواجه است.

وی با اشاره به ممنوعیت استفاده از این مواد در باشگاه‌های پرورش اندام گفت: به‌طور جدی درصدد رفع و بررسی این موضوع از طریق ارائه آموزش‌های لازم هستیم.

پایان مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور با معرفی تیم‌های برترقهرمانان پیشکسوت پرورش اندام ایران شناخته شدند

رئیس فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام با اشاره به برگزاری مسابقات پرورش اندام کشور در کیش عنوان کرد: برای نخستین بار از برترین‌های این مسابقات تست دوپینگ گرفته شد و افرادی که از انجام این آزمایش سرباز زدند، از دریافت حکم قهرمانی محروم شدند.

نصیرزاده بیان کرد: گفت: ایران در سال ۲۰۲۳ میزبان مسابقات قهرمانی پرورش اندام جهان خواهد شد و در تلاش برای کسب میزبانی مسابقات پرورش اندام آسیا و دانشگاه‌های آسیا نیز هستیم.

وی با بیان اینکه حمایت از ورزشکاران پرورش اندام در دستور کار قرار دارد، به موضوع خداحافظی زودهنگام هادی چوپان از صحنه ورزش حرفه‌ای اشاره کرد و افزود: از این اسطوره پرورش اندام کشور حمایت و کدورت‌ها رفع خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *