‍ فرمانده انتظامی استان کردستان خبر داد!

کشف بیش از ۳۶ هزار قلم انواع لوازم بهداشتی قاچاق در بانه

فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل بیش از ۳۶ هزار عدد ماسک و دستکش قاچاق در ایست بازرسی” شهید غلام الهی” شهرستان بانه خبر داد.

سردار علی آزادی اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی مأموران پلیس آگاهی شهرستان بانه یک دستگاه اتوبوس حامل مواد بهداشتی مرتبط با بیماری‌های واگیردار در ایست بازرسی شهید غلام الهی شناسایی شد.

وی افزود :با هماهنگی مراجع قضایی خودروی مورد نظر متوقف و در بازرسی آن بیش از ۳۶ هزار عدد ماسک و دستکش قاچاق کشف شد.

سردار آزادی با اشاره به دستگیری راننده و معرفی وی به مراجع ذیصلاح تصریح کرد: کارشناسان ارزش این تعداد لوازم بهداشتی قاچاق را بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآوردکردند .

وی اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی مأموران پلیس آگاهی شهرستان بانه یک دستگاه اتوبوس حامل مواد بهداشتی مرتبط با بیماری‌های واگیردار در ایست بازرسی شهید غلام الهی شناسایی شد.

وی افزود: با هماهنگی مراجع قضایی خودروی مورد نظر متوقف و در بازرسی آن بیش از ۳۶ هزار عدد ماسک و دستکش قاچاق کشف شد.

سردار آزادی با اشاره به دستگیری راننده و معرفی وی به مراجع ذیصلاح تصریح کرد: کارشناسان ارزش این تعداد لوازم بهداشتی قاچاق را بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کردستان در پایان قاچاق کالاهای ضروری مردم در شرایط حساس کنونی را اقدامی غیر اخلاقی و غیر انسانی عنوان و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی برابر قانون با افرادی که با سوء استفاده از شرایط خاص جامعه دست به سودجویی زده و امنیت و سلامت مردم را به مخاطره می‌اندازند، برخورد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *